Skip to main content

Licytacja książek z autografem Szczepana Twardocha

|   Nasze działania

Kiedy Putin daje popis, Szczepan Twardoch dał… podpis. Wspierając naszych braci i siostry z Ukrainy, podpisał mi książki, które teraz przekazuję na aukcję. Wspaniałe książki uznanego literata zostały podpisane w wyjątkowej, historycznej chwili i miejscu!!! Dochód będzie oczywiście przeznaczony dla Ukrainy.

Zapraszam do licytowania, klik tu

Nauczmy tego Dracha Putina czym jest Pokora!!!

Pokora i Drach cenią się na początek po 100zł

W pierwszym komentarzu znajdziecie informacje o licytacji i sposobie konkretnej pomocy, która organizujemy jako Fundacja dla Ukrainy i dla uchodźców z terenów objętych działaniami wojennymi.

Aukcja potrwa do 1 marca 2022 (godzina 20:00). Najwyższa kwota wygrywa licytację. Każda wpłata mile widziana.

Licytować proszę w komentarzach pod moim postem. Udostępniajcie bardzo proszę. Ewentualne pytania na PM

Link do aukcji

 Książkę wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Fundacji.

Wpłat należy dokonywać na konto:

Fundacja ALTERNATA

ul. Piekarska 3/8

41-902 Bytom

Konto: 21 1050 1230 1000 0090 8046 9050

Z dopiskiem: Dla Ukrainy

Komunikat Fundacji Alternata Bytom

Jednocześnie informujemy, że trwa akcja przygotowania trzech pomieszczeń Fundacji pod potrzeby uchodźców. Każda darowizna przybliży nas do udzielenia im konkretnej pomocy tu, w Bytomiu, tj. zapewnienie im dachu nad głową i miejsca przeczekania do ewentualnej dalszej podróży do miejsca zakwaterowania. Fundacja posiada trzy duże pokoje, w których można przygotować miejsca noclegowe dla 20 osób. Będziemy jednak potrzebować środków na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby, jedzenia, środków, czystości, leków i  innych, z których nawet na ten moment nie zdajemy sobie sprawy.

Jeżeli nie jest Ci obojętny los tych, którzy w jednej chwili stracili wszystko, ale mogą uratować życie to prosimy i wsparcie.

Wpłat można dokonywać na wskazane powyżej kontro również z tym samym dopiskiem. Liczy się każda złotówka, każdy dar serca i od serca. Pamiętajmy: każde dobro wraca podwójnie!